Doğa, Kültür ve Macera şehri “Saklı Cennet Çamlıdere”, Ankara’ya yakın olmasına rağmen, havasıyla sizi uzaklara götürebilen bir tatil beldesidir.

Macera Park Çamlıdere, öğrencilerin, çalışanların ve ailelerin en çok ihtiyaç duyduğu doğa tanıtımı, kültür faaliyeti ve macera park etkinlikleri yapmaktadır. Otel, çadır kamp alanı, restoran, orman içindeki macera parkurları, trekking, müze gezisi, piknik ve diğer tüm hizmetleri kapsayan tesislerimiz, Ankara’lıların 4 mevsim en gözde eğlence ve dinlenme merkezi olmuştur.

MİSYONUMUZ: DOĞAYI TANITMAK VE SEVDİRMEKTİR

20.000 m² alanı ile Türkiye’nin en büyük, Ankara’nın ilk ve tek açık alan macera ve etkinlik parkı Macera Park Çamlıdere, 2016 yılı sonunda misafirlerine kapılarını açmıştır.

Ankara’da eşinizle, çocuklarınızla, ailenizle, arkadaşlarınızla ve evcil hayvanınızla birlikte keyifli zaman geçirebileceğiniz güzel bir tatil imkanı sunuyoruz.

Macera Park Çamlıdere, her yaş grubundan insanın gün boyu kaliteli vakit geçirebileceği bir yerdir. Bireysel misafirlerin yanı sıra gruplara ve şirketlere de çok alternatifli hizmetler sunulmakta, özel gün programları yapılmaktadır.